Regularne treningi
Najlepsi trenerzy
Samemu lub z przyjaciółmi

Czy posiadasz kartę partnerską (Mutlisport/OK/Fitprofit)?

Poniedziałki

GrupaGodzinaMiejscaCena miesięczna
Club
Rafał
17:001 Ostatnie miejsce199 zł139 zł
Początkująca
Rafał
18:000 Pełna199 zł139 złPoinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce
Początkująca
Rafał
20:000 Pełna199 zł139 złPoinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce
Club
Rafał
21:000 Pełna159 zł 99 złHappyHours!Poinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce

Wtorki

GrupaGodzinaMiejscaCena miesięczna
Początkująca
Adrian
16:000 Pełna159 zł 99 złHappyHours!Poinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce

Środy

GrupaGodzinaMiejscaCena miesięczna
Club
Adrian
21:000 Pełna159 zł 99 złHappyHours!Poinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce

Czwartki

GrupaGodzinaMiejscaCena miesięczna
Początkująca
Rafał
16:000 Pełna159 zł 99 złHappyHours!Poinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce
Początkująca
Adrian
21:000 Pełna159 zł 99 złHappyHours!Poinformuj mnie, gdy zwolni się miejsce

Nie pasuje Ci żaden termin?

Nasz harmonogram jest elastyczny. Zostaw kontakt do siebie, zobaczymy co da się zrobić!

Chcesz utworzyć swoją grupę?

Jeżeli posiadasz jeszcze dwie osoby chętne na zapisanie się, możemy utworzyć specjalną grupę w dogodnym dla Was terminie.

Harmonogram

Zajęcia Akademii nie odbywają się w następujących terminach:
 • 1 listopada (Wszystkich Świętych)
 • 11 listopada (Święto Niepodległości)
 • 22 grudnia – 1 stycznia (Zimowa przerwa świąteczna)
 • 15-27 stycznia (Ferie Zimowe)
 • 19-22 Kwietnia (Wiosenna przerwa świąteczna)
 • 29 Kwietnia - 6 maja (Majówka)
 • 31 maja (Boże Ciało)
 • 24 czerwca – zakończenie sezonu Zimowego Akademii
Szczegółowe informacje i wyjaśnienia zasad znajdują się w zakładce "Pytania i odpowiedzi"

Proste zasady Akademii

Nie tracisz zajęć

Możliwość odrabiania 1 zajęć miesięcznie, pod warunkiem odwołania ich 24 godziny wcześniej, w ramach dostępnych miejsc. Odrobić termin należy w przeciągu 30 dni.

Dołącz kiedy chcesz

Do grupy możesz dołączyć w każdym momencie!

Automatyczna płatność

Płatność dokonywana jest kartą podpiętą pod elektroniczny system rezerwacji miejsc na zajęciach. Pozwala to na obniżenie kosztów akademii, gdyż nie potrzebujemy osoby do śledzenia płatności. Płatność pobierana jest z góry za każdy miesiąc, 1-go dnia każdego miesiąca.

Brak długoterminowych umów

Możesz zrezygnować w każdej chwili zachowujac miesięczny okres wypowiedzenia.

Unikalna formuła

Trenujemy raz w tygodniu w mikrogrupach. To na tyle często, że robimy zauważalne postępy.

Zmiany w grupach

Możesz zmienić poziom swojej grupy w każdym momencie, zgodnie z dostępnością miejsc w naszym harmonogramie.

Podstawowe informacje

Nasza akademia jest dla osób dorosłych, które chcą regularnie trenować, poznać nowe osoby do gry lub dopiero zaczynają swoją przygodę ze squashem. Nie musisz posiadać swojego sprzętu!

Możesz zapisać się:

 • Sam (70% uczestników zapisuje się samodzielnie, a my łączymy ich w grupy)
 • Z osobą towarzyszącą
 • Ze znajomymi - zbierz 3 lub 4 znajomych, a utworzymy Wam dedykowaną, prywatną grupę na waszym poziomie
 • Jako firma - stworzymy Wam prywatne grupy tylko dla Waszej firmy - świetny pomysł na integrację i spędzenie czasu poza pracą z Twoim zespołem!

Dzięki temu, że treningi są w kameralnych grupach, uczestnicy dopingują się nawzajem i regularnie uczęszczają na zajęcia. Godzina squasha w tygodniu, to często więcej spalonych kalorii niż 3 wyjścia na siłownie!

Wyróżniamy 3 podstawowe poziomy zaawansowania. Poziom dobieramy zawsze do poziomu uczestników grupy. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz zmienić grupę na wyższą lub niższą. Jeżeli dopiero zaczynasz zalecamy wybranie grupy podstawowej. Jeżeli spędziłeś na korcie powyżej 30 godzin i grałeś minimum kilka godzin z trenerem, odpowiednia grupa dla Ciebie to średniozaawansowana. Gdy uczestniczysz aktywnie w ligach i turniejach - zapraszamy do grupy PRO.

Pamiętaj, że w przypadku grupy początkującej - nie musisz umieć trzymać nawet poprawnie rakiety! Nauczymy Cię wszystkiego. Nie musisz posiadać również wcześniejszego przygotowania fizycznego - nie martw się o kondycję!

 • Regularność - Konkretny termin + stała grupa + zobowiązanie do 4 treningów w miesiącu, skutecznie powodują że nie odkładamy treningów na później. Po miesiącu trening wchodzi nam w krew, a regularnie i “automatycznie” zbliżamy się do naszych celów i poprawiamy nasze samopoczucie.
 • Motywacja - kameralne grupy powodują, że ludzie dopingują się nawzajem i nikt nie chce odpuszczać treningów. Dzięki temu nie przestaniesz regularnie chodzić. Efektem ubocznym będzie świetna kondycja, samopoczucie i przy okazji opanowanie techniki, która pozwala na uniknięcie kontuzji.
 • Indywidualne podejście - Dzięki mikro, 2-3 osobowym grupom instruktor jest w stanie zaobserwować i poprawić każdego uczestnika. Uczymy się nie tylko na swoich błędach, ale także grupy.
 • Bardziej ekonomiczne - W ramach miesięcznej opłaty, otrzymujemy ok. 4-5 treningów miesięcznie. Dzięki temu, że grupy są małe, dostajemy wystarczająco dużo uwagi trenera i palimy podobną ilość kalorii. Nie musimy wydawać ok. 500-600 złotych miesięcznie na treningi indywidualne
 • Różnorodność - Dzięki wielu wariantom treningowym, ćwiczenia są bardzo dynamiczne i poszczególne umiejętności, ćwiczymy na wiele sposobów
 • Rezultaty - Dzięki specjalnie ułożonemu programowi ćwiczeń, możesz uczyć się nie tylko na swoich ale i cudzych błędach. Spojrzenie z boku, często pozwala nam zaobserwować gdzie robimy błędy.
 • Partnerzy do gry - Do Squasha trzeba dwojga. Nawet jeżeli mamy stały termin ze znajomy, zwykle nie udaje się grać regularnie. Wystarczy, że my lub nasz partner raz nie może zagrać i nasza regularność zaczyna się “rozsypywać” i przestajemy chodzić. W akademii, nawet jeżeli nie mamy czasu na trening, spokojnie nadrobimy to grając 2x w innym tygodniu.
 • Gramy raz w tygodniu o stałej porze. Koniec z wymówkami! Dzięki temu, trening wchodzi nam w rutynę, a Ty nie możesz się doczekać kolejnego treningu. Możemy się pochwalić 94% wykorzystaniem zajęć przez uczestników. Grupa działa bardzo motywująco i nie musisz się martwić, że partnerowi coś wypadnie. Sam też nie odpuścisz!
 • Nie tracisz zajęć - każdemu może coś wypaść. Dlatego jeżeli odwołasz zajęcia dobę wcześniej, inny uczestnik wskoczy na Twoje miejsce, a ty będziesz mógł/mogła odrobić jedne zajęcia miesięcznie w innym terminie!
 • Nie musimy się umawiać na grę, po prostu przychodzimy na swoją grupę co tydzień i gramy 🙂 Jeżeli w danym tygodniu musisz odpuścić, nadrobisz to wkrótce z inną grupą.

Informacje na temat zajęć

Strój sportowy, obuwie z jasną podeszwą i… butelkę wody 😉 Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej! Jeżeli posiadasz kartę partnerską, pamiętaj, żeby ją zabrać razem z dowodem osobistym.

Bez obaw! Recepcja będzie posiadała listę uczestników. Co prawda nie rozłożymy czerwonego dywanu, ale wypożyczmy Ci Twój sprzęt (jeżeli go nie posiadasz), oraz wskażemy szatnie. Po wyjściu z szatni będzie czekał na Ciebie już trener, który zaprowadzi Cię na kort, gdzie będzie odbywał się trening

Każdemu może coś wypaść. Dlatego jeżeli odwołasz zajęcia dobę wcześniej, inny uczestnik wskoczy na Twoje miejsce, a Ty będziesz mógł/mogła odrobić jedne zajęcia miesięcznie w innym terminie!

Dostępność kart partnerskich, uzależniona jest od konkretnego klubu. W klubach, gdzie karty są honorowane, 15 złotych kosztu wynajmu kortu pokrywa karta. Karta nie może służyć do opłacenia wynajmu sprzętu itp. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem multisport karta honorowana jest wyłącznie przed rozpoczęciem zajęć.

W przypadku członkostwa AKADEMIA PLUS , brak karty oznacza konieczność dopłaty 15 złotych do zajęć. W przypadku nieodrobionej nieobecności typu “multisport” również zostanie pobrane 15 złotych dopłaty.

Wyróżniamy 3 podstawowe poziomy zaawansowania. Poziom dobieramy zawsze do poziomu uczestników grupy. Pamiętaj, że w razie potrzeby możesz zmienić grupę na wyższą lub niższą.

Grupy początkujące

 • Pierwsze kroki - Poziom dla osób praktycznie bez doświadczenia ze squashem. Tutaj normalne jest, że nikt nie trafia w piłeczkę, ale jest przy tym niezła zabawa. Po 2 pełnych miesiącach treningów, mamy już na prawdę solidne podstawy, a grupa zmienia nazwę na początkującą/początkującą+ 🙂 ewentualnie, jeżeli ustalisz z trenerem, że to już ten moment - awansujemy Cię do wyższej grupy przed tym terminem.
 • Początkujący - Jeżeli grałeś już ponad 10 razy ze znajomymi, ale nigdy nie miałeś okazji grać z trenerem, ta grupa jest dla Ciebie. Treningi w max. 3 osobowych grupach + 100% uwagi trenera przez całą godzinę jest kluczowe na tym poziomie
 • Początkująca+ - Dla osób które mają już pewne podstawy techniczne oraz mają apetyt na więcej. Treningi uwzględniają bardziej zaawansowane elementy oraz w większym stopniu nastawione są na rozwój kondycji.

Grupy średnio-zaawansowane:

 • Klubowy (Club) - Osoby, które opanowały podstawy, zaczynają potrzebować “więcej miejsca na korcie”. W tej grupie posiadamy już wyrobioną kondycję pozwalającą na dłuższą wymianę piłek. Uczymy się zaawansowanych odbić i powoli zagłębiamy taktykę gry.

Grupy zaawansowane:

 • PRO - Grupa przeznaczona dla osób, które chcą uczestniczyć lub uczestniczą już w rozgrywkach ligowych i turniejach. Stawiamy na naukę taktyki i bardzo intensywne treningi.

Trenujemy raz w tygodniu w grupach 2-3 osobowych.

Aby móc zostać członkiem Akademii, musisz mieć co najmniej 16 lat i okazać dokument tożsamości ze zdjęciem. Podpisanie Umowy Członkowskiej przez osobę mającą 16 lub 17 lat wymaga obecności przedstawiciela ustawowego (np. rodzica).

Płatności

Tak. Zależy nam na maksymalnym odciążeniu naszej recepcji od pracy. Płatności internetowe pomagają nam również zautomatyzować wszelkie czynności księgowe związane z rozliczaniem. System dba o dostępność miejsc i umożliwia bardzo łatwe zapisywanie się na odrobienie, co przekłada się na wygodę uczestników. Dzięki płatnościom internetowym i systemowi zapisów możemy oferować Akademię w tak atrakcyjnej cenie.

Wielkość abonamentu uzależniona jest od tego, czy członkostwo zostało zawarte na czas określony czy nieokreślony. Abonament miesięczny płatny jest z góry najpóźniej pierwszego dnia każdego miesiąca. Akceptujemy następujące formy płatności:

 • Automatyczne obciążenie karty płatniczej,
 • Płatność z góry za dany okres

Ponowimy próbę obciążenia za kilka dni (do dwóch razy). Po tym terminie miejsce zostnie automatycznie zwolnine. W przypadku problemów lub zmiany danych karty, prosimy o informację na adres kontakt@gosquash.pl

Nie! Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. W przypadku deklaracji posiadania karty partnerskiej, brak karty lub brak jej okazania w recepcji oznacza konieczność dopłaty 15 złotych do zajęć. W przypadku nieodrobionej nieobecności typu “multisport” również zostanie pobrane 15 złotych dopłaty.

Od każdej Umowy możesz odstąpić w terminie 3 dni od daty jej podpisania w klubie.

W każdej chwili możesz zrezygnować z treningów zachowując miesięczny okres wypowiedzenia.

Cennik

Płatność kartą

-42%

349199/ mc

 • Automatyczna płatność co miesiąc
 • 4 treningi z trenerem
 • Bez wiążących umów
 • Gwarancja ceny
 • Dostęp do specjalnych wydarzeń
 • Możliwość odrabiania zajęć

Płatność na miejscu

349/ mc

 • 4 treningi z trenerem
 • Bez wiążących umów
Niektóre grupy oznaczone są promocją "happyHours". Opłata za te grupy jest mniejsza.
Opiekun Kursu
Kasia
515896353
kasia@kurssquasha.pl