City Sports 4 People Wrocław

Zakrzowska 21
Wrocław 51-318
Get directions
Pn. - Pt.: 7:00 - 23:00 Sb. - Nd.: 8:00 - 22:00

City Sports 4 People Wrocław

Nowoczesne centrum sportowe wybudowane w 2013r. o powierzchni 900 m2. W obiekcie możemy zagrać w Squash, Badminton oraz skorzystać z bogatej oferty zajęć fitness. Na miejscu zawsze dostępni są doświadczeni trenerzy – jeżeli grasz pierwszy raz, z chęcią pomogą dobrać odpowiedni sprzęt oraz wytłumaczą zasady gry w squasha i badmintona. Ciekawostką jest mały kącik czytelnika – gdzie możemy zostawić swoje pociechy na czas naszej gry. W klubie dostępny jest bar z napojami i przekąskami oraz proshop – z możliwością zakupu sprzętu do gry.

Squash & Badminton

Klub posiada 3 klimatyzowane klatki do squasha oraz 3 korty do badmintona. Korty do badmintona posiadają profesjonalne podłoże typu Gerflor Teraflex Badminton na legarowanej podłodze, zapewniając najlepszy komfort do gry.

Benefit (Multisport)

Obiekt akceptuje karty partnerskie Benefit Systems (Multisport), OK System, FitProfit, FitSport oraz FitFlex. Ceny w godzinach porannych wynoszą 35zł lub 45zł w godzinach wieczornych za wynajęcie kortu squash 45zł oraz odpowiednio 49zł za kort do badmintona. W przypadku posiadania karty partnerskiej należy doliczyć 15zł zniżki. W City Sports 4 People zapłacimy gotówką lub kartą. Obiekt wspiera wygodne rezerwacje internetowe, dzięki czemu błyskawicznie sprawdzimy dostępność terminów i zarezerwujemy kort.

Rate and write a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *