d

Racquet Squash Klub Kraków

4 korty squash, rodzinna atmosfera, trenerzy, liga, turnieje, szkółka juniorska
sobota 09:00–22:00 niedziela 09:00–22:00 poniedziałek 07:00–23:30 wtorek 07:00–23:30 środa 07:00–23:30 czwartek 07:00–23:30 piątek 07:00–23:30

 

Racquet Squash Club pierwsze wrażenie

Racquet to jeden z najlepszych klubów w Polsce, to nie tylko do miejsce do gry ale prawdziwa instytucja, Rodzinna atmosfera oraz szereg aktywności, od zajęć dla początkujących po profesjonalną szkółkę juniorską i liczne turnieje, sprawiają że gracz na każdym poziomie zaawansowania znajdzie tu coś dla siebie.  Klub znajduje się na terenie Parku Handlowego Zakopianka w budynku Cinema City.  Przed klubem znajduje się przestronny parking, łatwo dojedziesz tu także komunikacją miejską. Racquet ma 4 najwyższej jakości korty do squasha, pro-shop w którym kupisz sprzęt do gry a w którego wyborze doradzi przeszkolony personel oraz gabinet masażu i rehabilitacji.  W klubie znajdziesz aż 7 wykwalifikowanych trenerów pod okiem których szybko zrobisz postępy w swojej grze. Nasza rada: podczas pierwszej wizyty zapytaj o darmowe zajęcia dla początkujących lub skorzystaj z promocji treningu indywidualnego za pół ceny.

Racquet Squash Club – pierwsza wizyta

Dziewczyny z recepcji to prawdziwy skarb, będą wiedzieć że jesteś pierwszy raz, więc spokojnie – pokażą ci klub i wyjaśnią podstawy gry w squasha, warto też zarezerwować trening z instruktorem, w tym klubie naprawdę znają się na swoim fachu.

Co zabrać podczas pierwszej wizyty:

  • Buty typu non-marking (jasna podeszwa)
  • wygodny strój sportowy
  • ręcznik
  • butelkę wody

Do gry potrzebujesz piłki i rakiet. Wypożyczysz je w recepcji klubu.

Multisport Racquet Squash Club

Jeżeli posiadasz kartę multisport – otrzymasz 15 złotych zniżki na grę. Kartę taką można wykorzystać zwykle raz dziennie. Jeżeli twój partner posiada kartę Fitprofit, Ok System lub Ok System Gold  – oczywiście są one respektowane w naszym klubie.

Oferta Klubu

Klub wyposażony jest w  4   korty squasha na których rozegrano już nie jeden profesjonalny turniej. W klubie znajdziemy również proshop w którym zakupisz wszystko od piłek po rakiety, lodówki z napojami oraz gabinet masażu i rehabilitacji. Klub prowadzi także serwis rakiet, posiada zaawansowany sprzęt do naciągania rakiet. przed klubem znajduje się duży parking.

Zakres Cen

Jak w każdym klubie ceny zależą od pory dnia. Przed 16 jest to około 30 złotych, po 16 –  70 złotych. Przy  regularnej grze warto jednak wykupić karnet lub kartę Benefit Multisport.  Dzięki temu, za grę zapłacimy nawet o połowę mniej. Na kort możemy przyjść również we cztery zamiast  dwie osoby. Klub oferuje możliwość darmowego udziału w zajęciach dla początkujących, jeżeli planujesz pierwszą wizytę – to dobra opcja na zapoznanie się z tajnikami gry.

Podsumowanie

Racquet Squash Club to jedna z najlepszych lokalizacji do gry w squasha w Krakowie. Niezobowiązująca atmosfera z jednej i poważne podejście do squasha z drugiej strony spowodują że szybko poczujesz się tu jak w domu. Przed wizytą warto zarezerwować kort czy udział w zajęciach przez internet, gdzie szybko sprawdzisz dostępność kortów. Jeżeli gra wciągnie cię tak jak nas – zapytaj o możliwość stałej rezerwacji oferowaną przez klub i koniecznie zapisz się do największej w krakowie ligi która oferuje grę ze zróżnicowanymi przeciwnikami. Klub pomaga także w znalezieniu partnera do gry, więc jeżeli nie masz z kim grać  – odezwij się do recepcji – z  pewnością znajdą ci odpowiedniego przeciwnika.  Racquet to najlepszy wybór jeżeli chodzi o squash w krakowie.

Rate and write a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *