Squash City Ochota Warszawa

10 kortów przy al. Jerozolimskich 200
Klub nie posiada rezerwacji online
Aleje Jerozolimskie 200
Warszawa PL
Get directions
poniedziałek 07:00–23:00 wtorek 07:00–23:00 środa 07:00–23:00 czwartek 07:00–23:00 piątek 07:00–23:00 sobota 07:00–23:00 niedziela 07:00–23:00

Squash City pierwsze wrażenie

Squash City Ochota to ścisłą czołówka klubów w Polsce.  Klub mieści się na najwyższym piętrzę galerii Blue City. Posiada, aż 9 kortów. Naszym zdaniem jest to jedno z najlepszych miejsc do gry w mieście. Największym atutem jest lokalizacja – jest to jedyny duży klub w okolicach centrum warszawy.

Squash City – pierwsza wizyta

Sympatyczna recepcja i najlepsza kadra trenerska to cechy tego klubu. Reprezentanci tego klubu wielokrotnie sięgali  po tytuł Mistrza Polski. Zawodnicy Ci prowadzą treningi indywidualne oraz grupowe.  Pod ich okiem podniesiesz swoje umiejętności w błyskawicznym tempie.

Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą:

  • Buty z jasną podeszwą
  • strój sportowy
  • ręcznik
  • butelkę wody

Do gry potrzebujesz piłki i rakiet. Wypożyczysz je w recepcji.

Multisport Squash City

Jeżeli posiadasz kartę multisport – otrzymasz 15 złotych zniżki na grę. Kartę taką można wykorzystać zwykle raz dziennie. Jeżeli twój partner posiada kartę Fitprofit, Ok System lub Ok System Gold (tutaj zniżka wynosi 20 zł) – oczywiście są one respektowane w naszym klubie.

Oferta Klubu

Klub wyposażony jest w aż 9  markowych kortów.  Jedna z największych zalet markowych kortów jest ochrona kolan grających. W klubie znajdziemy również proshop, lodówki z napojami oraz saunę. Galeria posiada parking.

Zakres Cen

Jak w każdym klubie ceny zależą od pory dnia. Przed 17 jest to około 30, po 17 70 złotych. Przy  regularnej grze warto jednak wykupić karnet lub kartę Benefit Multisport.  Dzięki temu, za grę zapłacimy nawet o połowę mniej. Na kort możemy przyjść również we 4 zamiast 2 dwóch osób. Zwłaszcza jeżeli wracamy do sportu po dłuższej przerwie. Będziemy musieli robić wiele przerw w grze między setami.

Podsumowanie

SquashCity Ochota to doskonałe miejsce na squasha. Kortów jest bardzo dużo, a klub posiada unikalny klimat. Wcześniej warto dokonać rezerwacji przez Internet. Mimo dużej ilości kortów, w godzinach szczytu cieszą się one olbrzymim powodzeniem. Po treningu do dyspozycji klientów oprócz pryszniców jest bezpłatna sauna.  Klub ten jest jednym z najlepszych klubów w Polsce.

Rate and write a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *