Hello

Benefit, Multisport, OK system – czyli jak grać taniej?

Benefit Multisport – co to jest?

Benefit Multisport jest rodzajem karty zniżkowej, uprawniającej do zniżek w wielu obiektach sportowych. Karta ta jest formą pozapłacowych narzędzi motywowania pracowników, stąd najłatwiej jest ją zdobyć namawiając swojego pracodawce do przystąpienia do programu.

squash benefit

Benefit System = rabat na każdą grę

Squash nie należy do tanich sportów. Standardowa stawka za godzinę gry dochodzi nawet do 70 złotych za godzinę gry.  Dzięki posiadaniu karty multisport benefit system otrzymamy 15 złotych zniżki. W przypadku 2 kart Benefit – zniżka ta wynosić będzie standardowo 30 złotych. Dodatkowe oszczędności możemy sobie zapewnić kupując karnet, Dzięki temu w słabszych godzinach, można nawet za darmo.

Ograniczenia co do używania kart multisportowych

Karty te posiadają jednak symboliczne ograniczenia. Typową kartę Multisport – można wykorzystać tylko raz dziennie i tylko na pojedynczą godzinę gry. Na szczęście już po pierwszej grze, zorientujecie się że nie jest to żaden problem. Squash jest na tyle wymagającym sportem, że po pierwszej godzinie, będziecie go mieli dość na tydzień.

Łączenie się różnych kart – gra z partnerem

Jeżeli nasz partner posiada kartę Benefit albo OkSystem, istnieje możliwość łączenia zniżek. W takim przypadku – każda z osób otrzyma 15 złotych zniżki za “swoją część wejścia”. W tej sytuacji nie ważne jest czy jest to karta multisport, fitprofit czy oksystem.

Zasięg działania

Karty Multisport Benefit jest kartą o bardzo dużym zasięgu działania w Polsce. Należy jednak pamiętać, że nie we wszystkich klubach jest ona honorowana i należy upewnić się przed grą – czy rabat w danym klubie nam przysługuje.  Aby to zrobić, możemy skorzystać z wyszukiwarki na stronie operatora karty, na stronie klubu lub korzystając z naszej wyszukiwarki na stronie GoSquash.pl

Karty zniżkowe a kupony rabatowe

Karty zniżkowe łączą się z kuponami rabatowymi na twoją pierwszą grę. Jeżeli więc posiadacie 2 karty zniżkowe i kupon rabatowy – zależnie od polityki cenowej klubu, może się okazać że pierwszą grę macie zupełnie za darmo.

 

Search