Atras Squash Club Kraków

10 kortów do gry
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 24:00 Sobota - niedziela: 8:00 - 22:00

Atras Squash to największy, ultranowoczesny klub squashowy w Krakowie, powstały z miłości do tego dynamicznego sportu. Nasze wysokiej klasy korty oferują idealne warunki do gry, a nasz doświadczony zespół trenerów pomoże Ci rozwijać swoje umiejętności i dążyć do wyższych celów. Bez względu na Twój poziom doświadczenia, gwarantujemy przyjazną atmosferę, która promuje rywalizację i rozwój. Przyłącz się do naszej społeczności squashowej, ciesz się ruchem i spotkaj ludzi, którzy są pasjonatami tej dyscypliny. Atras Squash to coś więcej niż klub – to miejsce, gdzie tworzymy niezapomniane momenty i kształtujemy sportowe triumfy. Serdecznie zapraszamy do odkrycia przyjemności płynącej z gry w squasha i do wstąpienia do naszej energicznej społeczności!

3 reviews

  1. Nowość na squashowej mapie Krakowa

    Największy i świeżo otwarty klub squasha w Krakowie. Miła obsługa i super atmosfera. Trzymam kciuki za dalszy rozwój.

  2. Zdecydowanie polecam!!!

    Kocham to miejsce z całego serca! Zdecydowanie polecam każdemu! 💪🏻 Kiedy jestem w Krakowie, zawsze tam wpadam. Gdybym kiedyś wróciła do Krakowa na stałe, chciałabym mieszkać niedaleko Zawiłej 61. 🤩 Mam wielkie nadzieje na dalszy rozwój tego niesamowitego miejsca. Musicie sami zobaczyć i poczuć atmosferę tych nowoczesnych kortów – są po prostu przepiękne! 😍 Zachwycałam się ich wyglądem i zapachem świeżego drewna – to było niesamowite doświadczenie. Wielkie brawa dla właściciela, Pana Przemka. Widać, że squash to jego prawdziwa pasja. ⭐️😊 Mam nadzieję, że pewnego dnia uda nam się razem poćwiczyć.

  3. Gorąco polecam!

    Gorąco polecam to miejsce. Chociaż obecnie trwają prace rozbudowy, nie wpływa to negatywnie na zabawę podczas gry – wręcz dodaje to uroku. 🙂 Komunikacja mailowa na najwyższym poziomie, a obsługa na miejscu jest przyjazna i pomocna. Szczególne uznanie dla właściciela, który przedstawił się i podzielił informacjami o ofercie – naprawdę świetne podejście. Wszystkim serdecznie polecam! 🙂

Dodaj recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *