Sinnet Squash Club

3 korty squash, wstęp tylko dla klientów
Klub nie posiada rezerwacji online
Gołkowska 2
Warszawa
Get directions
piątek 07:00–23:00 sobota 08:00–22:00 niedziela 08:00–22:00 poniedziałek 07:00–23:00 wtorek 07:00–23:00 środa 07:00–23:00 czwartek 07:00–23:00

Witaj w Sinnet House of Sports – klubie squash, gdzie pasjonaci tej ekscytującej dyscypliny znajdą wszystko, czego potrzebują do udanej gry i wspaniałego doświadczenia.

Jesteśmy dumni, że oferujemy trzy profesjonalne korty do squash firmy ASB, uznawanej za najlepszą na świecie. Nasze korty odznaczają się wyjątkową odpornością na wpływy czynników zewnętrznych, takie jak temperatura i wilgotność. Dzięki temu możesz cieszyć się idealnymi warunkami do gry o każdej porze roku.

W Sinnet House of Sports zadbaliśmy o każdy detal, by zapewnić najlepsze możliwe warunki rozgrywki. Naszą najważniejszą troską, oprócz świetnie przygotowanych ścian do squasha, jest doskonała podłoga. Cechy podłoża do gry w squash są ściśle określone, aby zagwarantować jednolitość i bezpieczeństwo. Nasze podłogi wyróżniają się sprężystością, zapewniając komfort i bezpieczeństwo dla wszystkich zawodników.

Dbamy o każdy aspekt Twojego doświadczenia podczas gry w Sinnet House of Sports. Nasze korty zapewniają odpowiedni komfort, obejmujący akustykę, kontrolę temperatury, wilgotności powietrza, wentylację i doskonałe oświetlenie, abyś mógł skupić się na swojej grze.

Dla tych, którzy chcą śledzić rozgrywki lub po prostu dopingować, na korcie centralnym zainstalowaliśmy wygodną trybunę, pomieszczącą około 50 osób. Tak więc, Twoi przyjaciele i rodzina mogą towarzyszyć Ci w Twojej sportowej przygodzie i wspierać Cię podczas emocjonujących meczów.

Zapraszamy do Sinnet House of Sports, gdzie squash staje się prawdziwą pasją, a doskonałe korty i nasze starannie dobrane udogodnienia sprawią, że Twoje doświadczenie będzie niezapomniane!

Dodaj recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *