Squash Oaza Kalisz

3 korty squash
Wał Staromiejski 10
Kalisz 62-800 PL
Get directions
piątek 09:00–22:00 sobota 09:00–21:00 niedziela 09:00–21:00 poniedziałek 09:00–22:00 wtorek 09:00–22:00 środa 09:00–22:00 czwartek 09:00–22:00

Od grudnia 2014 roku klub „SQUASH OAZA” znajduje się w dawnym budynku kina OAZA/APOLLO przy ulicy Wale Staromiejskim 10 w Kaliszu.

W naszej ofercie „SQUASH OAZA” znajdziecie:

  • 3 pełnowymiarowe, klimatyzowane korty do gry w squasha (zgodne z wytycznymi Polskiej Federacji Squasha), wykonane w systemie SQUASH BALL. Korty posiadają ściany tłumione kruszywem kwarcowym, szklaną tylną ścianę, sportową podłogę z drewna oraz odpowiednie oświetlenie. W planach mamy również budowę kolejnych 1-2 kortów.
  • Oddzielne szatnie z prysznicami i toaletami dla kobiet oraz NOWĄ szatnię dla mężczyzn. Obie szatnie są wyposażone w suszarki do włosów i zamykane szafki na ubrania.
  • Wypożyczalnię rakiet oraz piłeczek. Każdy klient wynajmujący kort indywidualnie na godzinę lub posiadający karnet oznaczony literką +R otrzyma rakietę i piłeczkę gratis na czas gry. Jeśli ktoś nie posiada swojego sprzętu, może go wypożyczyć w klubie lub zakupić za pośrednictwem naszego sklepu.
  • 2 stoły do gry w tenisa. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. W cenie wynajęcia stołu zapewniamy rakietki i piłeczki.

Klub posiada także własny parking, który jest bezpłatny dla klientów „SQUASH OAZA”. Dojazd możliwy od ulicy Bankowej (patrz na mapkę dojazdu) lub pieszo od Złotego Rogu lub Alei Wolności.

Dodatkowo, w naszej ofercie mamy do wynajęcia:

  • Pomieszczenie o powierzchni 110 m², przeznaczone na salę fitness. Czynsz wynosi około 1300 zł netto/miesiąc. Sala ta jest do adaptacji według własnych potrzeb.
  • Pomieszczenia na pierwszym piętrze o łącznej powierzchni około 70 m², posiadające osobne wejście. Są to 3 pomieszczenia do adaptacji, z możliwością podłączenia wody i kanalizacji.
  • Oferujemy także powierzchnie reklamowe (szczegóły dostępne w aktualnościach).

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i spędzenia aktywnie czasu w klubie „SQUASH OAZA” w Kaliszu!

Dodaj recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *