Squash WTS Deski

6 kortów
Zaruskiego 8
Warszawa
Get directions
poniedziałek Czynne całą dobę wtorek Czynne całą dobę środa Czynne całą dobę czwartek Czynne całą dobę piątek Czynne całą dobę sobota Czynne całą dobę niedziela Czynne całą dobę

WTS Deski – Klub sportowy w Warszawie

WTS Deski to klub sportowy z ponad 35 latami pasji i doświadczenia. Oferuje szeroką gamę aktywności, w tym narty, tenis, squash, snowboard i sporty wodne. Klub jest znany z profesjonalizmu, wysokiej jakości usług oraz różnorodności oferty, która odpowiada zarówno początkującym, jak i zaawansowanym entuzjastom sportu.

Oferta klubu

WTS Deski oferuje różnorodne obozy sportowe, w tym obozy narciarskie, snowboardowe, tenisowe, windsurfingowe i kitesurfingowe. Klub posiada również własną szkołę windsurfingu i tenisa, a także przedszkola sportowe. Dla tych, którzy chcą poprawić swoją kondycję fizyczną, klub oferuje treningi indywidualne, przygotowanie motoryczne oraz treningi ogólnorozwojowe.

3 reviews

 1. Jestem zakochany w tym miejscu

  To moje ulubione miejsce do gry w tenisa i squasha. Komfortowy parking, nieskazitelnie czyste szatnie i łazienki, przyjazny personel oraz świetna kawiarnia na zewnątrz, idealna na posiłek po rozgrywkach. Zdecydowanie polecam!

 2. Super klub z dziwną obsługą

  Zalety:

  Korty do squasha są w świetnym stanie i jest ich dużo, co ułatwia rezerwację nawet na ostatnią chwilę.
  Brak elementów, które mogłyby przeszkadzać w grze, takich jak wiszące lampy czy zagłębienia po bokach kortu.
  Obszerny parking, zawsze dostępne miejsca, nawet w godzinach szczytu.
  Nowoczesne wnętrze z miejscem do odpoczynku oraz atrakcyjna przestrzeń na zewnątrz.
  Wady:

  Obsługa w recepcji pozostawia wiele do życzenia. Wydaje się, że nie są zadowoleni ze swojej pracy. W innych miejscach oferują pomoc, tutaj trzeba o wszystko prosić.
  Cena za wypożyczenie rakiety jest dość wysoka, wynosząca 15zł.

 3. Wyjątkowa lokalizacja i zniżki przy rezerwacji online

  Miejsce ma wyjątkowy klimat dzięki swojej lokalizacji. Mimo że jesteśmy w centrum Warszawy, otacza nas przyroda z drzewami i wodą z obu stron. Odwiedziłem to miejsce dwukrotnie, aby zagrać w squasha. Choć nie jestem ekspertem, korty prezentują się bardzo profesjonalnie. Za 15 zł można wypożyczyć rakiety, a piłkę można zakupić w tej samej cenie. Szatnie są czyste, dostępne są prysznice (choć nieco tam pachniało) oraz toalety. Dla spragnionych i głodnych są automaty z napojami i przekąskami. Dużym atutem jest to, że obiekt działa całą dobę, co daje możliwość gry nawet w środku nocy, co ma niewątpliwie swój niepowtarzalny urok. Grając nocą, ceny są bardziej atrakcyjne. Radzę rezerwować i płacić za korty online, by zaoszczędzić trochę pieniędzy. Ogólnie, gorąco polecam to miejsce :)))

Dodaj recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *